Brazylia – Rio de Janeiro

Brazylia - golf ze zwiedzaniem

Golf tour – Rio de Janeiro, Angra dos Reis, Foz Do IGUAÇU

od 2500 zł

Brazylia – największy i najbardziej zaludnionym krajem Ameryki Południowej. Z krajobrazowego punktu widzenia Brazylia ma wszystko: tropikalne plaże, Amazonkę, lasy deszczowe i pięć różnych klimatów. Brazylii i Brazylijczykom zawsze towarzysza ogromne emocje, od zmysłowej samby po piłkę nożną. Bez wątpienia piłka nożna to sport nr 1 w Brazylii, ale w praktycznie każdym większym mieście i wokół niego znajdują się pola golfowe, a niektóre z nich są po prostu oszałamiające! W Brazylii jest ich około 100, w tym około 60 to pola 18-dołkowe, na czele z olimpijskim polem Rio 2016 Olympic Golf Course. Większość pól golfowych jest projektowana przez znanych architektów pól golfowych, takich jak Robert Trent Jones, Pete Dye i Dave Thomas. Jednak golf w Brazylii jest nadal bardzo elitarnym sportem. Zapraszamy w golf tour po tętniącej emocjami Brazylii, gdzie gra w golfa będzie połączona ze zwiedzaniem topowych atrakcji kraju oraz chwilą wypoczynku.

Gra na pięciu polach golfowych, w tym Olympic Golf Course oraz polu FRADE - jednym z najbardziej imponujących pól golfowych w Ameryce Łacińskiej
Połączenie golfa ze zwiedzaniem Rio i Parku Foz do Iguacu – jedyna taka oferta!
Doskonałe, przepięknie położone 5* hotele
Wodospady Iguazú – niesamowity cud natury
Opieka anglojęzycznego pilota
Kolacje w wyśmienitych restauracjach

Dzień 1:

Przylot do Rio de Janeiro.


Spotkanie z angielskojęzycznym przewodnikiem.

 
Transfer do Hotelu Fasano Rio de Janeiro 5*, położonego przy plaży Ipamena.


Zakwaterowanie w komfortowych pokojach typu superior, czas wolny na odpoczynek.


Kolacja w słynnej restauracji Assador Rio, znanej głównie z wyśmienitych steków.


Nocleg w hotelu.

Dzień 2:

Śniadanie w hotelu.

 
Transfer na pole Olympic Golf Course. Pole zaprojektowane specjalnie na igrzyska olimpijskie RIO 2016, które wybiło Brazylię w rankingach pól golfowych do czołówki. Do dziś jest pożądanym miejscem przez rzesze golfistów z całego świata.

 
Gra na 18 – dołkowym polu. Gokart w cenie.

 
Kolacja w Marius Degustare – lokal z wyborną kuchnia brazylijska i śródziemnomorską i niezwykłym wystrojem- tzw. „must visit” w Rio.


Nocleg w hotelu.

Dzień 3:

Śniadanie w hotelu.

 

Transfer na pole golfowe ITANHANGA, z angielskojęzycznym przewodnikiem.
Gra na 18 – dołkowym polu, gokart w cenie.


Czas wolny do wieczora. Kolacja we własnym zakresie. Możliwy opcjonalnie przelot helikopterem nad miastem.


Nocleg w hotelu.

Dzień 4:

Śniadanie w hotelu.

 
Transfer do Golf Gávea Club. To najbardziej prestiżowy klub golfowy w Rio de Janeiro, którego początki sięgają 1921 roku, kiedy to został założony jako Rio de Janeiro Golf Club. 

 

Pięć lat po utworzeniu klub stał się znany jako Gávea Golf & Country Club, a jego kluczową postacią był Arthur Morgan Davidson z Cruden Bay Golf Club.

 

Gra na 18 – dołkowym polu, gokart w cenie.


Kolacja w Fogo de Chão – stekhousie z tradycjami sięgającymi 1979r.

 
Nocleg w hotelu.

Dzień 5:

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie.


Półdniowy city tour z przewodnikiem anglojęzycznym.

 
Rio nazywane przez mieszkańców „Cidade Maravilhosa” czyli wspaniałe miasto to ogromna aglomeracja, gdzie bajeczne plaże Copacabana i Ipanema i punkty obowiązkowe takie jak Pomnik Chrystusa Odkupiciela czy stadion Maracana, przeplatają się aż z 950 fawelami – dzielnicami nędzy. Miasto które cieszy, a czasem przestrasza, ale bez wątpienia trzeba go doświadczyć! W czasie półdniowej wycieczki z przewodnikiem poznasz kulturę i historię miasta, odwiedzając takie zabytki, jak klasztor São Bento, Sambadrome, stadion Maracanã i okolice.


Przejazd samochodem do Angra dos Reis – typowo wypoczynkowego miasta położonego około 160km od Rio. Zakwaterowanie w hotelu Hotel Fasano Angra dos Reis 5*. Otwarty w 2017r hotel sieci Fasano to nowoczesny obiekt, synonim nienagannej jakości i usług, z przestronnymi apartamentami z widokiem na morze oraz ogród oraz fantastycznym SPA mieszczącym się na powierzchni 2tys m2!


Kolacja w restauracji hotelowej.

Dzień 6:

Śniadanie w hotelu.

 
Gra na polu tuż przy hotelu. Pole golfowe FRADE położone jest u podnóża Pico do Frade, obok Lasu Atlantyckiego, w okolicy pełnej strumieni i wodospadów, gdzie goście i goście mogą spędzać czas wolny. Jest to jedno z najbardziej imponujących pól golfowych w Ameryce Łacińskiej, z ponad 6420 jardami, 18 dołkami i par 72, z poziomami trudności zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących. Pomiędzy ujęciami graczy może zaskoczyć lokalna fauna – kapibary, pancerniki, aguty i jelenie, a także inne zwierzęta biegające po okolicy.


Kolacja w hotelu i nocleg.

Dzień 7:

Śniadanie w hotelu i wykwaterowanie.

 

Transfer na lotnisko i przelot wewnętrzny do Foz do Iguaçu.

 

Transfer do Hotelu Wish Foz do Iguacu Golf Resort 5*. Zakwaterowanie i czas wolny. 

Kolacja w Rafainie, z najlepszą kuchnią i rozrywką w Foz do Iguaçu i regionie!

 

Nocleg w hotelu.

 

Dzień 8:

Śniadanie w hotelu.


Dzień na polu golfowym przy hotelu, 18-dołkowe pole, na 72 par, gokarty w cenie.
Kolacja w hotelowej restauracji.


Nocleg.

Dzień 9:

Śniadanie w hotelu.


Całodniowa wycieczka z anglojęzycznym przewodnikiem do Parku Narodowym Iguacu. (wstęp nie wliczony w cenę). To niesamowity spektakl, żywiołowy wodospad Iguasu, uznawany za jeden z siedmiu naturalnych cudów świata!

 
Nocleg w hotelu.

Dzień 10:

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie.

 
Transfer na lotnisko i powrót do kraju.