Hiszpania – Teneryfa

Hiszpania - Teneryfa

Hotel Las Madrigueras Golf Resort & SPA

Oferta tylko dla dorosłych
od 2500 zł

Teneryfa jest jednym z najpopularniejszych miejsc na wakacje z golfem w Europie i nie bez powodu. Dzięki luksusowym kurortom z najwyższej półki, wspaniałym widokom i oczywiście wspaniałym polom golfowym, Teneryfa jest doskonałym wyborem, jeśli szukasz słonecznej przerwy na golfa przez cały rok!

Wielu wymagających golfistów regularnie wybiera Hotel Las Madrigueras na wakacje golfowe na Teneryfie, zwabionych wysoką jakością usług, wspaniałą lokalizacją na obrzeżach Golf Las Americas. To hotel przeznaczony tylko dla gości 16+, zapewniający wyjątkowo profesjonalną obsługę, gdzie każdy gość jest traktowany indywidualnie, aby zapewnić niezapomniany pobyt. Klienci wystawiają regularnie Las Madrigueras Golf Resort & Spa najwyższe oceny za serwis, jakość, położenie i gwarancje gry w golfa na najwyższym poziomie. Mówią o nim m.in.: „Fantastyczny cichy hotel idealny dla golfistów”!

Pakiet golfowy: 5 nocy / 3 green fees lub 7 nocy / 5 green fees
Wyżywienie: BB lub HB
Hotel przy samym polu
Wypożyczalnia sprzętu golfowego
Najlepszy sezon: cały rok

Las Madrigueras

Las Madrigueras to wysokiej klasy hotel 5*, kameralny, zapewniający intymność i prywatność. Posiada zaledwie 44 pokoje i 13 apartamentów, Las Madrigueras jest jednym z najmniejszych hoteli golfowych, ale z pewnością jednym z najlepszych. Każdy pokój gościnny jest przestronny, z widokiem na pole golfowe lub basen i posiadający w standardzie telefon, bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizję satelitarną, mini-bar, sejf oraz całodobową obsługę.

Hotel dla osób 16+
Położony na wzgórzu, z niesamowitymi widokami na Ocean i majestatyczny wulkan Teide
Dyskretna, osobista obsługa i serwis na najwyższym poziomie
Położony na terenie mistrzowskiej klasy pola golfowego Las Américas
Cisza i spokój - ok. 1,5 km od plaży Playa de las Vistas i 2 km od centrum Playa de las Americas
Duży basen zewnętrzny, restauracja główna, restauracja a la carte oraz 2 bary

Pola golfowe na Teneryfie:

Golf Las Americas

to pole par 72 i łącznej długości 5860 m (żółte tee).
Od 2000 roku Golf Las Americas organizuje turnieje krajowe i międzynarodowe. Klub został nagrodzony przez Sports & Business w latach 2007, 2008, 2009 i 2011 jako najlepszy klub hiszpański w organizacji turniejów. W Hotelu Las Madrigueras, goście mają bezpośredni i preferencyjny dostęp do tego jednego z najlepszych pól golfowych klasy mistrzowskiej na Teneryfie.

Wyjazd golfowy do Hiszpanii - galeria