Cypr – Pafos

Cypr - Pafos

Hotel Elysium 5

od 2500 zł

Dzięki zróżnicowanemu krajobrazowi i słynnej śródziemnomorskiej gościnności Cypr rok po roku przyciąga golfistów poszukujących możliwości udoskonalenia swojej gry. Dzięki umiarkowanym temperaturom i zaledwie kilku dniom deszczu w ciągu roku wyspa okazuje się być szczególnie atrakcyjnym miejscem dla osób poszukujących zimowego wypadu na golfa w okresie od listopada do marca.
Hotel Elysium znajduje się w odległości około 30 minut od czterech 18-dołkowych pól golfowych na poziomie mistrzowskim. Jednocześnie jest doskonale położony, aby wprowadzić gości w uroki bogatego kulturowo miasta Pafos.

Pakiet golfowy:3 noce / 2 green fees; 5 nocy / 3 green fees ; 7 nocy / 4 green fees
Wyżywienie: HB
Transfery na pole / meleksy
Wypożyczalnia sprzętu golfowego
Najlepszy sezon: marzec – maj oraz wrzesień – listopad

Hotel Elysium

Elysium to wielokrotnie nagradzany, luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel w Pafos, rozległy, luksusowy kompleks nawiązujący stylem do renesansowego zamku. Może poszczycić się światowej klasy spa, a także pięcioma wykwintnymi restauracjami serwującymi najlepsze dania kuchni międzynarodowej, dwoma tętniącymi życiem barami i kawiarnią. Pełne ekskluzywnych udogodnień opcje zakwaterowania: eleganckie i stylowe pokoje, apartamenty i wille, a także bogata infrastruktura rekreacyjna, taka jak kryte, odkryte i ekskluzywne baseny, korty tenisowe, programy nurkowania i treningu osobistego, oferują całkowicie niezrównane wrażenia osobom odwiedzającym Pafos w celach wypoczynkowych, rodzinom i biznesmenom.

Elegancki wystrój i dyskretna obsługa na najwyższym poziomie
Doskonałe położenie w spokojnej okolicy, a w bliskości pełnego atrakcji Pafos oraz plaży
Wyśmienita kuchnia - śniadania lub 2 lub 3 posiłki dziennie
Dedykowane programy golfowe 3, 5, i 7 – dniowe
Dwa oświetlone korty tenisowe i kursy nurkowania na wszystkich poziomach, a także nowoczesna siłownia, studio aerobiku i pilates z instruktorem
Klub i centrum rozrywki dziecięce, odkryty basen dla dzieci ze zjeżdżalnią wodną

Pola golfowe dostępne
w pakietach:

Elea Golf Club

zaledwie 5 minut od centrum Pafos pole, na Par 71, zaprojektowane przez legendarnego Sir Nicka Faldo, łączy w sobie wiele cech naturalnych i oferuje wspaniałe widoki na Morze Śródziemne.

Minthis Golf Club

piękne i wymagające pole golfowe Par 72, które wije się obok XII-wiecznego klasztoru z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry Troodos i dalej. 18-dołkowe pole, zaprojektowane przez legendarnego architekta Donalda Steela w 1994 roku i odnowione przez znanych projektantów pól golfowych Mackenzie’go i Eberta.

Wyjazd golfowy na Cypr - galeria