Usługi dodatkowe

Sprawdź nasze usługi dodatkowe, przydatne podczas wyjazdów golfowych


Oferując niezapomniane wyjazdy golfowe, rozumiemy, że kompleksowa usługa jest kluczem do niezwykłych wrażeń czerpania przyjemności z gry. Dlatego, poza samym pakietem golfowym, zapewniamy również możliwość rezerwacji biletów lotniczych i kolejowych, wynajem samochodów oraz innych usług koniecznych przy organizacji wyjazdu. Jeśli dany wyjazd ma być na przykład przedłużony o dodatkowe zwiedzanie, zarezerwujemy dla Państwa także pozostałe hotele oraz dodatkowe atrakcje. Chcemy zagwarantować pełen komfort i wygodę podczas Twojej podróży golfowej, umożliwiając skupienie się wyłącznie na grze i relaksie. Bissole to Twój partner w planowaniu kompleksowych wyjazdów golfowych, gdzie każdy detal ma znaczenie.

Bilety Lotnicze:

Nasza usługa rezerwacji biletów lotniczych ułatwia dostęp do destynacji golfowych. Oferujemy elastyczne opcje lotów, dopasowane do harmonogramu i budżetu klienta, wraz z możliwością wyboru klas lotu, od ekonomicznej po pierwszą klasę, aby zapewnić najwyższy komfort podróży. 

 

 

Bissole Business Travel od początku działalności specjalizuje się w profesjonalnej i kompleksowej rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych na  całym świecie. Nasi wykwalifikowani kasjerzy lotniczy, z wieloletnim doświadczeniem zapewniają klientom najwyższą jakość usług oraz help desk w awaryjnych sytuacjach.

 

Bilety Kolejowe

Rezerwacja biletów kolejowych to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą podziwiać krajobrazy w drodze na pole golfowe, w destynacjach gdzie jest to możliwe. Przy stale rosnącym standardzie kolei w Polsce i na świecie, podróże pociągiem stają się bardzo wygodnym środkiem transportu. W wielu krajach, takich np. jak Szwajcaria, Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania podróż pociągiem, zwłaszcza panoramicznym, to fantastyczna atrakcja i możliwość podziwiania spektakularnych widoków. 

 

Dzięki rozbudowanym systemom rezerwacyjnym, na którym pracują agenci Bissole Business Travel, możemy zarezerwować wybrane połączenie kolejowe w dowolnie wskazanym kraju i kupować bilety na pociągi szybkie i ekspresowe, gwarantując komfortową i bezproblemową podróż do wybranego miejsca.

 

Wynajem Samochodów i transfery

Wynajem samochodu umożliwia niezależność i elastyczność w eksplorowaniu okolicy oraz dostęp do odległych pól golfowych. Zwłaszcza przy wyjazdach w niewielkich grupkach lub wyjazdach rodzinnych, wynajem auta już na lotnisku, może być bardzo pomocne w dotarciu ho hotelu. Jeśli wiadomo, że w czasie wyjazdu będziemy dużo się przemieszczać, to auto może nam być niezbędne. Dzięki współpracy z najlepszymi sieciami rent a car takimi jak: Sixt, Hertz, Avis, Europcar możemy zaoferować Państwu szeroki wybór aut – od ekonomicznych aut miejskich po luksusowe limuzyny.

 

 

Możemy dla Państwa zorganizować także spersonalizowane transfery, na trasach lotnisko – hotel – lotnisko, lub innej wskazanej przez Klienta. Firmy transportowe, z którymi współpracujemy, to bezpieczni i sprawdzeni przewoźnicy, dysponujący dobrymi samochodami w dużym wyborze odnośnie ilości pasażerów, jak również klasy auta; w większości korporacji do wyboru są 4 klasy aut: Taxi, Economy Plus, Business i First Class.

 

 

Na życzenie Klientów oferujemy pełen zakres dodatkowych usług, takich jak ubezpieczenia KL NNW oraz ubezpieczenie od rezygnacji, wsparcie wizowe, organizację dodatkowych atrakcji czy specjalnych wydarzeń, aby wzbogacić Twój wyjazd golfowy i uczynić go niezapomnianym doświadczeniem. Dostosujemy każdy aspekt podróży do Twoich indywidualnych potrzeb.